Stavebnictví

Produkty pro stavebnictví
1

Efektivní přeprava

Několik nákladních vozidel s pevnou nástavbou lze nahradit jedním vozidlem - nosičem kontejnerů a několika kontejnery.

2

Maximum mechanismů

Více než 250 variant mechanismů CTSlift, řešení pro každou značku nákladních vozidel, hmotnost, rozvor náprav či délku kontejneru.

3

Nástavby na míru

Osvědčené spojení mechanismů CTSlift s kontejnery CTScontainer a hydraulickými jeřáby či dalšími nástavbami partnerských výrobců.

4

Spolehlivost a odolnost

Roky testováno a ověřeno řidiči v rozmanitých podmínkách - v pískovnách, kamenolomech, skládkách a stavbách.

Produkty pro stavebnictví

Kontejnerové systémy CTSlift/CTScontainer používají velké i malé stavební firmy. Hodí se k dopravě stavebního materiálu, stavební techniky, přepravě lešení, zavlhlého betonu či odvozu stavebních sutí.

Kontejnery jsou skvělým pomocníkem při stavebních rekonstrukcích. Využívají se např. pod článkovými skluzy pro stavební sutě nebo pro průběžnou manuální nakládku.

Mezi nejčastěji používané typy kontejnerů patří vanový, valníkový popřípadě, velkoobjemový. Kontejnery se rovněž využívají jako zázemí pro stavební dělníky nebo pro skladování materiálu a nářadí.

Jeden nosič kontejnerů je tak schopen obsluhovat i desítky kontejnerů. Pokud je nosič navíc vybaven hydraulickým nakládacím jeřábem, není nutný další manipulační prostředek pro naložení a složení stavebního materiálu.

Reference

Kladně hodnotíme osobní přístup, vstřícnost a pružnost při řešení našich aktuálních požadavků, zvláště pak průběh a splnění zakázky na dodávku techniky na svoz bioodpadů v kalendářním roce 2015.

Jiří Peťura
majitel společnosti PEŤURA STAVEBNINY, s.r.o. Nymburk

Naší mnohaletou spolupráci s Vaší firmou hodnotíme jako velice kvalitní a efektivní.

Ing. Roman Kloubec
statutární ředitel AZ Elektrostav, a.s. Nymburk

Související produkty

ctscontainer ctscrane ctslift ctstrailer