Stavebnictví

Produkty pro stavebnictví
1

Efektivní přeprava

Několik nákladních vozidel s pevnou nástavbou lze nahradit jedním vozidlem - nosičem kontejnerů a několika kontejnery.

2

Maximum mechanismů

Více než 250 variant mechanismů CTSlift, řešení pro každou značku nákladních vozidel, hmotnost, rozvor náprav či délku kontejneru.

3

Nástavby na míru

Osvědčené spojení mechanismů CTSlift s kontejnery CTScontainer a hydraulickými jeřáby či dalšími nástavbami partnerských výrobců.

4

Spolehlivost a odolnost

Roky testováno a ověřeno řidiči v rozmanitých podmínkách - v pískovnách, kamenolomech, skládkách a stavbách.

Produkty pro stavebnictví

Kontejnerové systémy pro stavební firmy

Kontejnerové systémy CTSlift/CTScontainer jsou nepostradatelným nástrojem jak pro velké, tak i malé stavební firmy. Tyto systémy se osvědčily v oblasti dopravy stavebního materiálu, stavební techniky, přepravy lešení, zavlhlého betonu a odvozu stavebních sutí.

Kontejnerové systémy – ideální pro dopravu a rekonstrukce

Rekonstrukce stavebních projektů získávají nový rozměr díky využití kontejnerů. Mohou být umístěny pod článkovými skluzy pro rychlé odstranění stavebních sutí nebo sloužit pro průběžnou manuální nakládku materiálu.

Rozmanité typy kontejnerů pro různé potřeby na staveništi

Mezi nejčastěji používané typy kontejnerů patří vanové, valníkové a velkoobjemové varianty. Kontejnery také slouží jako praktické zázemí pro stavební dělníky a skladování stavebního materiálu a nářadí.

Díky inovativním konceptům lze jeden nosič kontejnerů využít pro obsluhu desítek kontejnerů. Pokud je tento nosič vybaven hydraulickým nakládacím jeřábem, umožňuje to efektivní manipulaci s materiálem bez potřeby dalšího manipulačního zařízení. Systémy CTSlift/CTScontainer jsou tím správným řešením pro vaše stavební potřeby.

Reference

Kladně hodnotíme osobní přístup, vstřícnost a pružnost při řešení našich aktuálních požadavků, zvláště pak průběh a splnění zakázky na dodávku techniky na svoz bioodpadů v kalendářním roce 2015.

Jiří Peťura
majitel společnosti PEŤURA STAVEBNINY, s.r.o. Nymburk

Naší mnohaletou spolupráci s Vaší firmou hodnotíme jako velice kvalitní a efektivní.

Ing. Roman Kloubec
statutární ředitel AZ Elektrostav, a.s. Nymburk

Související produkty

ctscontainer ctscrane ctslift ctstrailer