Autodoprava

Produkty pro autodopravu
1

Efektivní přeprava

Několik nákladních vozidel s pevnou nástavbou lze nahradit jedním vozidlem - nosičem kontejnerů a několika kontejnery.

2

Maximum mechanismů

Více než 250 variant mechanismů CTSlift, řešení pro každou značku nákladních vozidel, hmotnost, rozvor náprav či délku kontejneru.

3

Nástavby na míru

Osvědčené spojení mechanismů CTSlift s kontejnery CTScontainer a hydraulickými jeřáby či dalšími nástavbami partnerských výrobců.

4

Spolehlivost a odolnost

Roky testováno a ověřeno řidiči v rozmanitých podmínkách - v pískovnách, kamenolomech, skládkách a stavbách.

Produkty pro autodopravu

Inovativní kontejnerové systémy pro soukromé autodopravce

Kontejnerové systémy CTSlift/CTScontainer se staly základním vybavením pro mnoho soukromých autodopravců. Díky své univerzálnosti a spolehlivosti jsou ideální pro dopravu písků, štěrků, zavlhlého betonu, odvoz vozidel, stavebních sutí a vyklízení nemovitostí.

Univerzální řešení pro různé dopravní potřeby

Vybírejte z nejčastěji používaných typů kontejnerů, mezi něž patří vanové, valníkové, odtahová plošina, velkoobjemové a skladové varianty. Tato široká paleta možností vám umožní přizpůsobit systém přesně podle vašich potřeb.

Efektivní nakládání a přeprava s CTSlift/CTScontainer

Jeden nosič kontejnerů je schopen obsloužit i desítky kontejnerů, což zvyšuje efektivitu vašeho provozu. Pokud je váš nosič vybaven hydraulickým nakládacím jeřábem, nebudete potřebovat další manipulační prostředek pro nakládání a vykládání přepravovaného materiálu. S CTSlift/CTScontainer získáte nejen výkonný nástroj, ale i časovou a finanční úsporu.

Reference

Kladně hodnotíme osobní přístup, vstřícnost a pružnost při řešení našich aktuálních požadavků, zvláště pak průběh a splnění zakázky na dodávku techniky na svoz bioodpadů v kalendářním roce 2015.

Jiří Peťura
majitel společnosti PEŤURA STAVEBNINY, s.r.o. Nymburk

Naší mnohaletou spolupráci s Vaší firmou hodnotíme jako velice kvalitní a efektivní.

Ing. Roman Kloubec
statutární ředitel AZ Elektrostav, a.s. Nymburk

Související produkty

ctscontainer ctscrane ctslift ctstrailer