Nakládání s odpady

Produkty pro nakládání s odpady
1

Efektivní přeprava

Několik nákladních vozidel s pevnou nástavbou lze nahradit jedním vozidlem - nosičem kontejnerů a několika kontejnery.

2

Maximum mechanismů

Více než 250 variant mechanismů CTSlift, řešení pro každou značku nákladních vozidel, hmotnost, rozvor náprav či délku kontejneru.

3

Nástavby na míru

Osvědčené spojení mechanismů CTSlift s kontejnery CTScontainer a hydraulickými jeřáby či dalšími nástavbami partnerských výrobců.

4

Spolehlivost a odolnost

Roky testováno a ověřeno řidiči v rozmanitých podmínkách manipulace a přepravy komunálního odpadu.

Produkty pro nakládání s odpady

Kontejnerové systémy CTSlift/CTScontainer používají firmy zabývající se přepravou popřípadě zpracováním komunálního nebo kovového odpadu.

Pro tato odvětví je zpravidla využíván nosič kontejnerů, hydraulický jeřáb s adaptérem na vyklápění nádob tříděného odpadu nebo jeřáb s polypovým drapákem. Mezi nejčastěji používané typy kontejnerů patří vanový a velkoobjemový. Rozšířené jsou i kontejnery s bočním nebo zadním vyklápěčem popelnic. Často je využívána kombinace nosiče kontejnerů s točnicovým kontejnerovým přívěsem. Jeden nosič kontejnerů je tak schopen obsluhovat i desítky kontejnerů.

Reference

Oboustranná spolupráce začala v roce 2007, když naše firma SAP Mimoň spol. s r.o. oslovila tehdejší firmu CTS-servis k výrobě a montáži řetězového nakladače CTS 14 tun. Tato nástavba byla namontována na podvozek vozidla MAN TGM 18.280 a v SAP Mimoň je provozovaná do dnešní doby bez jakýchkoliv závad.

Jiří Sehyl
vedoucí výroby a dopravy SAP Mimoň spol. s r.o.

Související produkty

ctscontainer ctscrane ctslift ctstrailer