Nakládání s odpady

Produkty pro nakládání s odpady
1

Efektivní přeprava

Několik nákladních vozidel s pevnou nástavbou lze nahradit jedním vozidlem - nosičem kontejnerů a několika kontejnery.

2

Maximum mechanismů

Více než 250 variant mechanismů CTSlift, řešení pro každou značku nákladních vozidel, hmotnost, rozvor náprav či délku kontejneru.

3

Nástavby na míru

Osvědčené spojení mechanismů CTSlift s kontejnery CTScontainer a hydraulickými jeřáby či dalšími nástavbami partnerských výrobců.

4

Spolehlivost a odolnost

Roky testováno a ověřeno řidiči v rozmanitých podmínkách manipulace a přepravy komunálního odpadu.

Produkty pro nakládání s odpady

Moderní řešení pro přepravu a zpracování odpadu

Kontejnerové systémy CTSlift/CTScontainer jsou klíčovými nástroji pro firmy specializující se na přepravu a zpracování komunálního nebo kovového odpadu. V těchto odvětvích se obvykle využívají nosiče kontejnerů a speciální zařízení, jako jsou hydraulické jeřáby s adaptéry pro vyklápění nádob tříděného odpadu nebo jeřáby s polypovými drapáky.

Efektivní manipulace s kontejnery pro komunální a kovový odpad

Mezi nejčastěji používané typy kontejnerů patří vanové a velkoobjemové varianty, a nezřídka se setkáme s kontejnery vybavenými bočním nebo zadním vyklápěčem popelnic. V praxi se často uplatňuje kombinace nosičů kontejnerů s točnicovými kontejnerovými přívěsy, což umožňuje efektivní manipulaci s velkými objemy odpadu.

Kontejnery a nosiče pro odpadový průmysl

Díky těmto inovativním řešením je jeden nosič kontejnerů schopen obsloužit i desítky kontejnerů, což zvyšuje produktivitu a účinnost v oblasti zpracování odpadu. S kontejnerovými systémy CTSlift/CTScontainer zvládnete náročné úkoly s lehkostí a precizností.

Reference

Oboustranná spolupráce začala v roce 2007, když naše firma SAP Mimoň spol. s r.o. oslovila tehdejší firmu CTS-servis k výrobě a montáži řetězového nakladače CTS 14 tun. Tato nástavba byla namontována na podvozek vozidla MAN TGM 18.280 a v SAP Mimoň je provozovaná do dnešní doby bez jakýchkoliv závad.

Jiří Sehyl
vedoucí výroby a dopravy SAP Mimoň spol. s r.o.

Související produkty

ctscontainer ctscrane ctslift ctstrailer