Komunální služby

Produkty pro komunální služby
1

Efektivní přeprava

Několik nákladních vozidel s pevnou nástavbou lze nahradit jedním vozidlem - nosičem kontejnerů a několika kontejnery.

2

Maximum mechanismů

Více než 250 variant mechanismů CTSlift, řešení pro každou značku nákladních vozidel, hmotnost, rozvor náprav či délku kontejneru.

3

Nástavby na míru

Osvědčené spojení mechanismů CTSlift s kontejnery CTScontainer a hydraulickými jeřáby či dalšími nástavbami partnerských výrobců.

4

Spolehlivost a odolnost

Roky testováno a ověřeno řidiči v rozmanitých podmínkách letní i zimní údržby komunikací a parků měst a obcí.

Produkty pro komunální služby

Kvalitní řešení pro údržbu dálnic a městských komunikací

Kontejnerové systémy CTSlift/CTScontainer jsou nepostradatelnými prostředky pro údržbu dálniční sítě a městských komunikací. V těchto odvětvích se často využívají nosiče kontejnerů, které spolupracují s velkoobjemovými kontejnery, kropícími nástavbami pro letní údržbu, sypačovými nástavbami pro zimní údržbu a hydraulickými nakládacími jeřáby.

Kontejnerové systémy pro veřejné komunikace

Mezi nejčastěji používané typy kontejnerů patří vanové, velkoobjemové, skladové a kontejnery na komunální odpad. V mnoha případech jsou tyto kontejnery vybaveny hydraulickými nakládacími jeřáby, což zvyšuje jejich všestrannost. Jeden nosič kontejnerů je schopen obsloužit i desítky kontejnerů, což umožňuje efektivní a rychlou práci při údržbě veřejných komunikací. S kontejnerovými systémy CTSlift/CTScontainer můžete zvládnout velké objemy práce s lehkostí a spolehlivostí.

Související produkty

ctscontainer ctscrane ctslift ctstrailer