Armády NATO

Produkty pro Armády NATO
1

Výrobky používané v AČR

Speciální mechanismy CTSlift a přepravní plošiny FLATRACK více jak 15 let ve výzbroji Armády ČR.

2

Plošiny FLATRACK

Speciální typy přepravních plošin s extrémní pevností, testovány až na dvojnásobné přetížení.

3

Spolehlivost a odolnost

Roky testováno a ověřeno řidiči v podmínkách armád NATO.

4

Efektivní přeprava

Několik nákladních vozidel s pevnou nástavbou lze nahradit jedním vozidlem - nosičem kontejnerů a několika kontejnery.

Produkty pro Armády NATO

Přepravní plošiny FLATRACK 20’ – Bezpečný transport a logistické zabezpečení

Přepravní plošiny FLATRACK 20’ ve variantách M, Mx a T jsou klíčovými prvky v logistickém zabezpečení armád. Jsou určené pro přepravu materiálu, provozuschopného nebo poškozeného vojenského technického vybavení. Při jejich použití je nezbytné, aby přepravovaný materiál a technika splňovaly přísné požadavky na rozměry, hmotnost, bezpečné ukotvení, užitečnou hmotnost přepravní plošiny a povolené celkové rozměry vozidla. Všechny přepravní plošiny FLATRACK 20’ jsou v souladu s německou normou DIN 30722-1 a standardem STANAG 2413 MH.

Speciální vojenské nosiče CTSlift – spolehlivá manipulace s kontejnery

Speciální vojenské nosiče CTSlift jsou klíčovými prvkem v logistickém zabezpečení a podpoře armád pro nakládání, přepravu a skládání kontejnerů podle norem DIN 30 722-1,2 a STANAG 2413-MH. Pro účely přepravy v letadle C-130 je k dispozici speciální úprava nosičů CTSlift. Toto řešení umožňuje sklopení háku a najetí celého vozidla do nákladového prostoru letadla.

Flexibilita a bezpečnost v armádní logistice a přepravě

S přepravními plošinami FLATRACK 20’ a speciálními vojenskými nosiči CTSlift získávají armády flexibilní a bezpečné nástroje pro efektivní logistiku, přepravu a manipulaci s vojenským materiálem. Tato zařízení jsou navržena tak, aby splňovala přísné normy a standardy, což zajišťuje bezpečnost a spolehlivost při každém nasazení.

Související produkty

ctscontainer ctscrane ctslift ctstrailer