Hasiči

Produkty pro hasičský záchranný systém
1

Efektivní přeprava

Několik nákladních vozidel s pevnou nástavbou lze nahradit jedním vozidlem - nosičem kontejnerů a několika kontejnery.

2

Maximum mechanismů

Více než 250 variant mechanismů CTSlift, řešení pro každou značku nákladních vozidel, hmotnost, rozvor náprav či délku kontejneru.

3

Nástavby na míru

Osvědčené spojení mechanismů CTSlift s kontejnery CTScontainer a hydraulickými jeřáby či dalšími nástavbami partnerských výrobců.

4

Spolehlivost a odolnost

Roky testováno a ověřeno řidiči v rozmanitých podmínkách - v pískovnách, kamenolomech, skládkách a stavbách.

Produkty pro hasičský záchranný systém

Klíčové prostředky pro hasičské záchranné sbory v ČR

Hasičské záchranné sbory (HZS) v České republice spoléhají na kontejnerové systémy CTSlift/CTScontainer, které se staly klíčovými nástroji pro jejich operace. HZS využívají různé typy kontejnerů, jako je štábní kontejner pro zajištění zázemí během záchranných akcí, speciální kontejner pro přepravu a uskladnění záchranného vybavení nebo kontejner pro přepravu vodního člunu.

Významná role kontejnerových systémů v hasičské praxi

Jeden nosič kontejnerů dokáže obsluhovat více kontejnerů současně, což zvyšuje efektivitu práce během záchranných operací. Pokud je tento nosič vybaven hydraulickým nakládacím jeřábem, eliminuje to potřebu dalšího manipulačního zařízení pro naložení a vykládání přepravovaného materiálu.

Efektivní manipulace s kontejnery pro záchranné akce

Kontejnerové systémy CTSlift/CTScontainer přinášejí do hasičské praxe efektivitu a bezpečnost při manipulaci s různými typy kontejnerů a vybavení.

Související produkty

ctscontainer ctscrane ctslift ctstrailer